A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashnia T'ka Verbu

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Dashnia T'ka Verbu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:27:07

o ty te ka verbu dashnia se shkone me gjithe kende e mu me lave atje ku sduhet e ike lare prej asa dite ti nuk erdhe oooooooooo ty vetem ty dashni te verboje se shkone me gjith kedn oooooo pse ike p=se me le mu
refre {2 her}
ty te verbo dashur te verbo vetemi te verbo o gyrbet se nuk je aq ezpjnaper teshkuar o ooooo hejjjjjjjjty te verbuuane me fjleeeee


Ky tekst u dërgua nga  rina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018