A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Jeto


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T11:47:35

Tî nuk din met dasht ne ket jet
Ti je gjall por zemra tka vdek
Ti nuk mundesh dashurin me ndi
Ti s'merzitesh kur unë jam n'vetmi

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra

Per dashni, rrejshem je betu
Unë t'kam dasht e ti m'ke lendu
Ti ke qesh kur m'ke ba me qa
Hajrin jetës kurr ske me ja pa

Jeto ti jeto e mu mke lendu
smundem me vdek as me jetu
Ti nuk do me dit sa po hi ne gjyna
Ah lot e mi ty kan met vra (5x)


Ky tekst u dërgua nga Saranda - Ge
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018