A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kur I Mbusha 20 Vjet

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Kur I Mbusha 20 Vjet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2008

2008-07-17T16:28:26

e kur i mbusha oj nan jalla 20 vjete jalla 20 vjete per per hajvalin e prishtinen do ta kallum kejteeeeeee oppppp offf aman amann e per fisnikun o hajde ku ja nisa e ku ja bestisa e per nikun e besin ja ku vazhdova e per xheden ja nissa me knue e per metin e jetonin ja ku po knojna oopaaaaaaaaaaa opaaaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga Fis1k
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018