A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Sa Gjynah


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2010

2010-04-05T18:10:54

Shum dashni tuj qesh fillojn.
Po me lot perfundojn.
Tuj kujtu kohen e shkume.
Njerzit thojn ka qen e shkrume.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smujm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smujm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.

Shum dashni me gzim fillojn.
Me idhnim perfundojn.
E mbas ndarjes vujtjet vin
Kun mbarojn njerzit se din.

Sa Gjynah, sa Gjynah
Sjemi larg por smojm me u pa.
Sa Gjynah, sa Gjynah
Me u dasht e me u nda.(3x)


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018