A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dy Unaza Ne Dore

Meda - Dy Unaza Ne Dore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2013

2013-05-19T11:22:59

Dy unaza ndrrohen, darsmort kendojn
Dikan po e ndajn, dikan e bashkojn
Po nuk mund te fshihet, deri sa te jesh gjall
Fati yt i zi me fustan te bardh

Ahman zoti i madh aman
Ah vujn zemrat nese faj nuk kan

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Qe s'do t'jemi bashk kurr nuk e kam prit

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Se kshtu na vjen fundi kurr nuk e kam prit

Dy unaza ndrrohen, darsmort kendojn
Dikan po e ndajn, dikan e bashkojn
Po nuk mund te fshihet, deri sa te jesh gjall
Fati yt i zi me fustan te bardh

Ahman zoti i madh aman
Ah vujn zemrat nese faj nuk kan

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Qe s'do t'jemi bashk kurr nuk e kam prit

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Se kshtu na vjen fundi kurr nuk e kam prit

Ahman zoti i madh aman
Ah vujn zemrat nese faj nuk kan

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Qe s'do t'jemi bashk kurr nuk e kam prit

Te kam dasht me zemer
Te kam dasht me shpirt
Se kshtu na vjen fundi kurr nuk e kam prit


Ky tekst u dërgua nga Grejkoc
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018