A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Je Dashuru


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"

Këngë e albumit:

"çka Ka Zemra"


edhe krejt boten ty me ta fal
ti prap pas meje, kishe ardhë, edhe krejt botën ty me ta fal ti prap pas meje kishe ardhë

edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat
edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat

Ref;
je je, je dashuruar jo jo jo s'mundesh pa muaa

edhe krejt boten ty me ta fal
ti prap pas meje, kishe ardhë, edhe krejt botën ty me ta fal ti prap pas meje kishe ardhë

edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat
edhe me dasht unë met nejt larg ty zemra jote s'tlen rehat

Ref;3x
je je, je dashuruar jo jo jo s'mundesh pa muaa....


Ky tekst u dërgua nga Nare
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018