A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Nreqma Jeten


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '05"

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Ku Je Ti"


Sonte jemi mbledhur ne
si dikur me pare-2x

te vallzojme e te kendojme
malli na ka marre-2x

refreni
Sa me bajne te lumtur
syte e tu te bukur
shoket po me thone se
ma e mira je
dridhe faculeten
sonte ndeqma jeten
nje shikim ma fale
pse nje fjale s'ma the

Kur vallzon edhe kendon
ne qafe po me merr-2x

mos mendo se te leshoj
pa te puthe njehere-2x

refreni
....................................................

Deshta te vallzoj me ty
por nuk kam fuqi-2x

deshta s'bashku te kendojme
por asnje kenge se di-2x

refreni
...............................................


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018