A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Sje E Para As E Dyta

Audio

Video Link

Meda - Sje E Para As E Dyta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"çka Ka Zemra"


Qdo ditë t'shoh e qdo ditë m'sheh,mos u ban se nuk me njeh, edhe pse s'kemi nejt bashk mirë e di qka je tuj dasht

Ref;2x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu

Unë spo flas e ti spo flet,zemrat
tona flasin vet n'syt e tu po e shoh unë se per mu po rrin pa gjumë

Ref;3x
S'je e para as e dyta që dashnia t'ka verbu,s'je e vetmja në ketë botë që s'tmër gjumi tuj mendu


Ky tekst u dërgua nga Nare
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018