A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Sonte Dua Me U Pi

Audio

Video Link

Meda - Sonte Dua Me U Pi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2009

2009-05-23T14:55:06

Sonte dua me u pi,
Sonte du me lotë të qaj,
Me vajzën që kam kaluar ah tradhëtarët na kan ndar.

Sonte dua larg me shku,
Sonte sdu asken me ndëgju,
Dora mdridhet goten e mbaj lotet mpikojn zemra m'qan,
Dora mdridhet goten e mbaj lotet mpikojn zemra m'qan.

Ah me lotë jeta m'ka shkuar për mu jeta ka mbaruar,
Fuqi s'patea me n'dal kishin than shumë t'zeza fjalë.

Pse o t'poshtër kështu veproni pse dy zemra i lëndoni,
Zoti ju vraft faqe zi që shkatërrut kët dashuri,
Zoti ju vraft o faqe zi qe shkatërrut at dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Fuli-tori
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018