A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Pina Viski


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2009

2009-05-23T14:34:21

Qysh na koka more ky gurbet,her i idhet e her si sherbet.kurtna vjen hej lumi vikend.ooo te imhalli shkojm e kallim krejt

Qysh na koka more ky kurbet.her i idhe t e her si sherbet.kurtna vjen ajj lumi vikend ,te imhalli shkojm e kallim krejt

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Pinaviski o me kokakolla o po lujn valla o vajzat e holla o merevista armani dizella o se ktu sonte krejt jan ba kullerka

Na shkoj ymri vetem tuj punu.... o menxi s'presim o ngilan me shku kur tvjen dita o me shku ne shpi shkoj me kerr te tipit tri

Pinaviski o me kokakollla.oooo po lujn valle pejaz xhakova o me revista shok armani dizella/ o se ktu sonte krejt jan ba kullerka
ofof of aman aman hej hej hej


Ky tekst u dërgua nga Driton
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018