A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - I Ri Pa Rini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


Dikur pa dëshir ika nga Kosova
ika nga Kosova!
isha shum i ri rinin se shijova!
rinin se shijova

Vishin n´gurbet festat
pa babë e pa nanë
pa babë e pa nanë
se kisha kerkan urime mem than!
urimee mem than!.

Kthehëm përseri kthehëm përseri
un i riu i Kosovës që s´pata rini
un i riu i Kosovës që s´pata rini

Edhe un isha i ri
po rini nuk pata
po rini nuk pata
n´gurbet mu ba dita
ma terr se nata
oh ma terr se nata

Vishin n´gurbet festat
pa babë e pa nanë
pa babë e pa nanë
se kisha kerkan urime mem than
urime mem than

Kthehëm përseri kthehëm përseri
un i riu i Kosovës që s´pata rini
un i riu i Kosovës që s´pata rini


Ky tekst u dërgua nga Be-1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018