A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - U Than Gjethet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/02/2008

2008-02-29T11:46:22

U than gjethet e kësaj stine
e ran para meje
por kjo zemer qe te deshti
tash po rreh larg teje
i kujtoj buzet tua
dhe po e pyes veten
a me genjeve ti
a e genjeva veten

Ref:
Shko jeto larg meje
edhe pse te dua
un s´isha per ty
ti s´ishe per mua(2x)

Edhe botën të ma falin
unë prap dot vuaj
kur e di se dora jote
mban unazë te huaj
i kujtoj buzet tua
dhe po e pyes veten
a me genjeve ti
a e genjeva veten

Ref:
Shko jeto larg meje
edhe pse te dua
un s´isha per ty
ti s´ishe per mua(2x)


Ky tekst u dërgua nga Lati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018