A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Un E Du Kosoven


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


Unë muj me shku në Spanjë e det,
me kalu si mbret,
me shetit botën anë e mban,
jam djal i ri sulltan.
Unë e di ku i kam dajt, ku i kam rrajt, e tiii ?
dua zemren me ta fal, doren me ta shtri, e tiiii ?

Ref:
Unë e du Kosovën,
une ty të du.
pa njanen pa tjetren nuk muj me jetu.
Unë e du Kosovën,
unë ty të du,
pritëm zemer pritem po vi met martu.

Muj me gjet qika nëpër botë,
ka bukuroshe plot.
Veres botën me shetit
jam djal i ri petrit
Unë e di ku i kam dajt ku i kam rrajt, e tiii?
dua zemren me te fal doren me ta shtri, e tiiii?

Ref:
Unë e du Kosovën,
unë ty të du
pa njanen pa tjetren nuk muj me jetu.
Unë e du Kosovën,
unë ty të du
pritem zemer pritem po vi met martu.(2x)


Ky tekst u dërgua nga Lati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018