A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashuria Dhe Xhelozia

Meda - Dashuria Dhe Xhelozia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


O as skam pa
e as skam ni
se ka dashni pa xhelozi
oh xhelozia jeten ta helmon
aq sa dashnia zemren ta gezon.
...
x2.
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
O zemra e njerit
kshtu u kriju edhe met dasht
edhe met helmu o kujt dashnia
ja mbyll syt o xhelozia ka me mbyt.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.
...
Dashnia Dashnia dashnia o shok
her pot qojka n'Qiell
her po T'rrxojka n'Tok.


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018