A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Halle Halle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


halle halle osht kjo jet
pa hall njeri smun me gjet
kshtu e paska kjo dynjaa
her tuj qeshe e her quj qaa

Reff
knoni knoni bashk me mu
sonte hallet mej harru
sdojm me qa e sdojm me vujt
dojm me knu e dojm me lujt

halle ju e halle un
sot nuk paska mir askund
kshtu jan hallet e dashnis
her me u ndreq her me u prish

Ref
Knoni knoni bashk me mu
sonte hallet mej harru
sdojm me qaa e sdojm me vujt
dojm me knu e dojm mee lujt[4x]


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018