A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Kur E Don E Don


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


Qysh nuk mbet n'zemer
dynja prej dashnije
pa u vra qdo zemer
t´dashurume e pikllon
koha e shkumme qdo zemer
qe ne dashnia raa vetes keq
ska dasht me i ba po me fatin
kush s´pajtohet edhe
ma shum do te lendohet

Reff 2x
Kur e don e don e don
kur se don nuk ke qka bon
gjthmon njerzit kshtuu kan vujt
do skan dit e do s´kan mujt
Kur e dOn e dOn E don
kur se don nuk ke qka bon
gjith dynjajja kshtu ish kan
mos me kon nuk i kishin than

Qysh nuk mbet zemer
dynja prej dashnije
pa u vraa qdo zemer
t´dashurume e pikllon
koha e shkumme qdo zemer
qe ne dashnia raa vetes kaq
ska dasht me i baa po me fatin
kush s´pajtohet edhe
me shum do te lendohet

Reff 4x
Kur e don e don e don
kur se don nuk ke qka bon
gjthmon njerzit kshtuu kan vujt
do skan dit e do s´kan mujt
Kur e dOn e dOn E don
kur se don nuk ke qka bon
gjith dynjajja kshtu ish kan
mos me kon nuk i kishin than.


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018