A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Pse U Ndam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


Sa i mir Ka qen Fillimi
Kur ne dy u Bashkum
po pse kshtu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se ne dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum jemi dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat[2x]

Sa i Mir Ka Qen Fillimi
Kur ne Dy u Bashkum
Po Pse Kshtuu na erdhi fundi
pse o zot kshtu u lendum
ende s´mundem me besu
se na dy me s´jemi bashk
pse u ndam o pse u ndam
kur aq shum Jemi Dasht

Reff
Pa Ty nuk Po Jetohet
as nje dit e as nje nat
pa ty Zemra s´ Po Pajtohet
ti me Fat e Un Pa Fat.[4x]


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018