A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Takimi Pa Fjal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2009

2009-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kur E Don E Don"


Shum kem Fol e shum kem nejt
po ne fund jan harru krejt
po qfar zemre paske pass
sikur kurr mos mem pas dashtt .

Reff
O Ti Prann Mejee e un Pran teje
a dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asnjee fjal mos me ndrruu

Shum ke fol e ke premtuu
mirpo sot nuk je me mu
a qfar zemre paske pas
sikur kurr mos mem pas dasht.

Reff
O Ti Prann Mejee e un Pran teje
dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asni fjal mos me ndruu.

O Ti Prann Mejee e un Pran teje
dojn mem dal ment prej kreJee
a osht e mundur ne me u taku
e asni fjal mos me ndruu.


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018