A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Jo Jo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2009

2009-03-29T16:41:51

per nje moment ..mbeta vet
premtimi yt s'ish i vertet .. jo s'ish i vertet
nje lajm i zi erdhi per ty ti m'ke mashtru
e me ki fy zemren ma ki thy

jo jo falje ska se ne zemer me ke vra
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet
jo jo falje ska se ne zemer me ke vra
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet

per nje moment u ndryshu krejt
e me besu se kisha leht jo se kisha leht
nje lajm i zi erdhi per ty ti m'ke mashtru
e me ke fy zemren ma ki thy..

jo jo falje ska se ne zemer me ke vra
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet
jo jo falje ska se ne zemer me ke vra
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet

jo jo falje ska..
jo jo - jo ska mbet
jo jo falje ska .. se ne zemer me ke vra
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet
Jo joo falje ska .. se ne zemer me ke vra !
jo jo - jo ska mbet me i besu askujt ne jet

Jo .. Jo


Ky tekst u dërgua nga Albiinaa.. L.__x3   luleesma
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018