A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Biondines


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/03/2011

2011-03-02T10:58:49

Prej ate dite e dashurkur u ndame ne dy
ditet me jane t´gjatanaten qaj n´vetmi-2x

Floket tua t´gjatasi harroj perjete
ah mori biondinebiondinen´zemer me ke mbet
2x refreni

Tash kuptoj vetvetensa paskam gabu
ty ta fala jetens´mendova per mu-2x

Floket tua t´gjatasi harroj perjete
ah mori biondinbiondinn´zemer me ke mbet
2x refreni


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018