A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Harroj Harroj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2013

2013-03-23T17:32:40

Harroje pranveren bashke qe kaluam
mos e kujto castin durt kur i shternguam
ti nuk je ajo qe me ben te lumtur
ne pranveren time je vec lule e kputur
ja m´kishe ne buze e m´kishe ne zemer
kurre me mos me thirr harroje kete emer

refreni-Harroj harroj kenget e mia kurre mos i degjo
harroj harroj ditet tona kurre mos i kujto-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018