A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Jam Ra Ne Halle


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2013

2013-01-29T12:26:02

Jam ra n´halle s´di cka t´baj
vajze per qefi sun po gjaj
per shume vajza qe jane t´mira
kur po i ves nuk jane te lira

E marr drenicaken
se per gjithcka ja ka anen-2x

E kam ra n´hall kam ra n´dashni
qysh me cu ate vajze ne shpi
babes tem i kam kallxu
drenicaken shume e du

E marr drenicaken
jo se veti nanen
per dashni e per sevda
si Drenica vajza s´ka

do ta marre pejanen
ah jo se veti baben
per dashni dhe per sevda
sikur Peja vajza s´ka


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018