A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Arjeta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2010

2010-02-08T21:21:32

Ndac me vraj moj ndac me mbyt
ndac verbomi kta dy syt

kurgja n´jete ma keq s´ma ban
se m´len mu merr tjeter kan-2x

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Ajete Arjete-2x

Mos me thuj se ndonjehere m´ke dasht
se m´ke dasht me zemer e shpirt
njemije here m´ke dasht me fjale
asnjehere moj me gjithe shpirt

refreni-Sa t´jem gjalle ti shpirtin falma
se kur t´vdes ndac varrin kallma
Arjete Arjete Arjete-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018