A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Puthjet Tona Nuk Harrohen

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Puthjet Tona Nuk Harrohen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2006

2006-12-13T13:34:40

Besen tande me ke dhane
me fjale t´embla me ke thane
ne kujtime do te mbaj
kam me i mbushur syte me vaj

Puthjet tona nuk harrohen
do ti ruajme ne te dy
zemrat tona nuk largohen
une te dua vetem ty

Do te rroj ne kete jete
do te jem vetem me ty
shpirti im tek ti ka mbet
s´ti harroj ata dy sy

Puthjet tona nuk harrohen
do ti ruajme ne te dy
zemrat tona nuk largohen
une te dua vetem ty


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018