A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Telefonin Ne Dore E Mora

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Telefonin Ne Dore E Mora


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2006

2006-12-13T13:34:40

TELEFONIN N´DORE E MORA TE VERTETEN ME KUPTU
SHOK I DASHUR QE I KE BESU AJO TY TE KA MASHTRU

BOLL MOJ VAJZE ME KTO RRENA
SE MA NUK T´BESOJ
SE VEC NJEHERE NDAHET BUKA
E NUK NGJITET MA
E KE LANE DASHNINE E VJETER
KURRE HAJR S´KE ME BA
PADREJTSITE QE TI MI BANE
TI KE ME I LA

CKA T´BANA QE M´HARROVE
S´TE ERDH KEQ ME PRISH DASHNINE
ZEMREN TIME E LENDOVE
A MENDOVE GJANE MA T´MIRE


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018