A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Merri Te Gjitha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/01/2010

2010-01-07T03:05:42

Merri te gjitha asgja mos le
ne jeten time kurre ma mos u kthe
asgja e jotja mos t´mbet te une
se zemra jeme nuk zen plage me shume

hiqe unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos thuj gabova mos mashtro veten
mos thuj gabova kur me vrave n´zemer
mos thuj gabova mos mashtro veten
njerzit gabojne por jo krejt jeten

Hiqma unazen qe n´gisht ma vune
harroj pranverat kur t´kisha lule
harroj pranverat kur t´kisha lule

Mos qaj prane meje per ardhmerine
se dora ime lotet s´ti fshine
se dora ime lotet s´ti fshine


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018