A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Boll Mori Vajze Me Keto Rrena

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Boll Mori Vajze Me Keto Rrena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/01/2010

2010-01-07T03:05:42

Ghithmone kam marre vesh i fundi per planet qe i ke hartu
se kam dite se ke pase tjeter ti mes meje tuj kalu

Boll mori vajz me kto rrena se ma nuk t´besoj
se vec njihere thehet buka e nuk ngjitet ma
e ke lane dashnine e vjeter kurre hajr s´ke me ba
padrejtesine qe ti ma bane i lash ne dynja

Cka t´bana qe u largove s´te erdh keq me prish dashnine
zemren time e harrove a mendojshe gjane ma t´mire


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018