A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Eja Fshima Lotin

Audio

Video Link

Meda - Eja Fshima Lotin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/09/2009

2009-09-16T23:31:14

Hajde fshima lotin kthema dashurine
eja gzoje zemren time si dikur ne Prishtine-2x

Cope...cope...zemren ma ke thy
prej ate dite o kur m´ike ti
gure...gure... n´zemer me ke v´nu
nuk po muj ma me u dashuru-refreni

Shpirti po me thote se ti ende m´don
se dy vite jane te gjata zemra si harron-2x

Cope...cope... zemren ma ke thy
prej ate dite o kur m´ike ti
gure...gure... n´zemer me ke v´nu
nuk po muj ma me u dashuru-refreni


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018