A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ai Shikimi I Syve Tu

Meda - Ai Shikimi I Syve Tu  (Feat. Vjollca Haxhiu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/04/2013

2013-04-03T17:16:57

Featuring

Vjollca Haxhiu


Ai shikimi i syve tu me ka lane pa gjume
nese e do lumturine do ta gjesh te une
zerin tend kur e ndegjoj jeta me ndryshohet
asnje zemer nuk ka faj n´ty qe dashurohet

Hajde-hajde vec njehere
n´zemer n´zemer me ke there
jam per ty e je per mu
pervec tjeter tjeter s´du

[2x] Te Dy Pjeset


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018