A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Thuhet E Shkruhet

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Thuhet E Shkruhet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2010

2010-06-27T11:21:21

thuhet e shkruhet
fjala e vertet,
mjeri aj qe smson
prej gabimit te vet,
gjanat e ndalune jan
si uj i nxeht kush i prek
me dor gjithmon ka me u djeg

ref 2x

mos gabo mos gabo
kur nuk don mos u afro,
mos gabo zjarrin me prek
se djeg djeg djeg

thuhet e shkruhet
fjala e vertet askujt kjo bot
jo nuk ka me i met
jeto sa tjetosh
por dije nje gja
me preK te ndaaLumen
sherrin ki me ja Pa

ref

mos gabo mos gabo
kur nuk don mos u afro,
mos gabo zjarrin me prek
se djeg djeg djeg


Ky tekst u dërgua nga Fidaie Sylaj   altina   doNNaA
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018