A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Larg Syve, Larg Zemrës

Meda - Larg Syve, Larg Zemrës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2010

2010-07-23T19:27:34

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Alban Furtuna

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Sa ma shum ditet kalojn
ma shum dhimbjet po mi shtojn
edhe pse je larg nga un
Zemra te ndjen shum

Larg syve larg zemrës krejt krejt krejt kan than per mu per mu rren rren rren ish kan... Larg syve larg zemrës krejt krejt krejt kan than per mu per mu rren rren rren ish kan.

Edhe pse spo t'shoh me sy
un qdo dit po jetoj me ty
edhe pse je larg nga un
zemra te ndjen shum

Larg syve larg zemrës krejt krejt krejt kan than per mu per mu rren rren rren ish kan
Larg syve larg zemrës krejt krejt krejt kan than per mu per mu rren rren rren ish kan


Ky tekst u dërgua nga bin'chee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018