A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Herë Du, Herë Sdu

Meda - Herë Du, Herë Sdu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Shum po du me ty me nejt
masanej po m'kushton shtrejt
oo po m'kushton shtrejt..
Spo muj dhimbjet me i ba ball
Pishman bahem pse jam gjall..
ooo pse jam gjall...

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda

Shum po du afer me t'pas
masanej Zemra po m'plas
ooo zemra po m'plas
spo muj dhimbjet me i ba ball
Pishman bahem pse jam gjall..
ooo pse jam gjall...

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda

Her du her sdu me dashni nuk ka - aman
vujtja e dashnia nuk munden me u nda
her du her sdu me dashni nuk ka
vujtja e dashnia nuk munden me u nda


Ky tekst u dërgua nga Bin'chee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018