A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Pa Prit E Pa Kujtu

Meda - Pa Prit E Pa Kujtu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2010

2010-07-02T21:31:54

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Hiq pa prit e pa kujtu
o belaja me ty m'zuni mu
dikush thirri krejt rasisht
ti e morre o shum seriozisht

(ref .) Mos u ban nervoz
mos u ban xheloz
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot.
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot .


Hiq pa hile e hiq pa sherr
ti inati oo mu po ma merr
dikush thirri krejt rasisht
ti e more o shum seriozisht .

(ref.) Mos u ban nervoz
mos u ban xheloz
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sooot
mos u merr ti me te djeshmen
kur me mu je sot
...?


Ky tekst u dërgua nga Datti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018