A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Zemra Zemren Kur E Don

Meda - Zemra Zemren Kur E Don


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


o medet o haj medet
na ka dal ni therr nermjet
po ti zemer bon gajret se met lan nuk e kom njetpo ti zemer bon gajret se met lan nuk e kom njet

ref:(2x)
zemra zemren kur e don nuk del kush qe i largon
kush mundohet me na nda zoti madh ka me vra.
zoti madh ka me vra

le te flasin le te flasin
nga inati let pelsasin
le te flasin nasht nasht
un me ty bashk se bashk
le te flasin nasht nasht
un me ty bashk se bashk

ref:(4x)
zemra zemren kur e don nuk del kush qe i largon
kush mundohet me na nda zoti madh ka me vra.
zoti madh ka me vra.


Ky tekst u dërgua nga Olta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018