A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Ti Ske Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T21:34:55

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Te plagosur jane njerzit e mirë
se te keqen e besojn veshtirë
tuj mendu se tjert jane si vetja
vec me dhimbje ju shkon jeta-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashninë e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashninë e ke sot per neser

Kam besu ne dashurine tande
po mbas shpine ti gropen ma bane
tu mendu se ti m'don perjete
e besova rrenen si t'vertete-2x

Ti s'ke zemer e then besen
ti dashnine e ke sot per neser
ti ti ti s'ke zemer ti e then besen
o ti ti ti dashnine e ke sot per neser


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018