A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jete, Jete


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2010

2010-07-10T21:34:55

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Ti mendon se ma s'te du
ti mendon se t'kam harru
ti gabon o jeta jeme
ti nuk del kurre prej ksaj zemre

Jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer me ke mbet
une te du e ti s'beson
cka po ndodh me dashnine tone
jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer ke me m'mbet
une te du e ti s'beson
o cka po ndodh me dashnine tone

Ti gabon sa here mendon
qe kjo zemer ty t'harron
po ku mundet me u harru
shpirti qe jeton per mu

Jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer me ke mbet
une te du e ti s'beson
cka po ndodh me dashnine tone
jete jete sa t'kete jete
ti ne zemer ke me m'mbet
une te du e ti s'beson
o cka po ndodh me dashnine tone


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018