A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Lamtumir


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


un per ty jetoj
e zemra po m'qan
qka t'bona o shpirt
qe n'vetmi m'ke lan
ooo zemer si na erdhi fundi
ooo zemer mendjen kush ta mbushi

reff:(2x)
Lamtumir o lamtumir
tu plotsoft ty qdo deshir
lamtumir sa t'është kjo jet
keq pa ty kam mbet

T'miren edhe t'keqen
me ty e kam ndaa
a e meritova
zemren me ma vraa
ooo zemer si na erdhi fundi
ooo zemer mendjen kush ta mbushi

reff:(4x)
Lamtumir o lamtumir
tu plotsoft ty qdo deshir
lamtumir sa t'është kjo jet
keq pa ty kam mbet.


Ky tekst u dërgua nga Olta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018