A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Mos Gabo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  69

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2010

2010-07-09T12:55:59

Këngë e albumit:

"Mos Gabo"


Thuhet e shkruhet fjala e vertet
mjeri aj qe s'mson prej gabimit vet
Gjanat e n'dalume jan si uji nxeht
kush i prek me dor, gjithmon ka me u djeg.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.

Thuhet e shkruhet fjala e vertet
Askujt kjo bot jo nuk ka me i met
jeto sa te jetosh por dije nje gja
me prek te ndalumen sherrin ke me ja pa.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.

Ref: Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg,
Mos gabo mos gabo ku nuk bon
mos u afro,
Mos gabo zjarrin me prek t'djeg djeg djeg
Ohhh t'djeg djeg djeg.


Ky tekst u dërgua nga Dony Qulli   Lindita19   agnesalati
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018