A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda & Artiola Toska - Qaj E Qesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Më Shumë Nga

Artiola Toska

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


pika traft qet fola
ty spo muj gjum me pa me sy
ne dysh ket zemr ma ke nda
du me qesh ti mban me qa
ne dysh ket zemr ma ke nda
du me qesh ti mban me qa

toska(
mos i fol quno gjithkujt
se ka njerz qet bojn me vujt
mos u bon met per qesh bota
shka tsheh syri sasht e jotja

ref...
hajt hajt quni mamas
se un jam goce e sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas

ref....
hajt hajt goce e mamas
edhe un jam i sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas
sesht kollaj tmiren me pas

meda...
djal si un nuk ka pas nana
isha mbret po lyps u bana
mu prish qefi i dynjas
smuj met pa e mos met pas
mu prish qefi i dynjas
smuj met pa e mos met pas

toska...
mos u ban gazi i ksaj bote
tka perkdhel shum nana jote
ike ra pak vetes msysh
sje msu qefin me ta prish
sje msu qefin me ta prish

ref...
hajt hajt quni mamas
se un jam goce e sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas

ref....
hajt hajt goce e mamas
edhe un jam i sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas
sesht kollaj tmiren me pas

ref...
hajt hajt quni mamas
se un jam goce e sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas

ref....
hajt hajt goce e mamas
edhe un jam i sevdas
qaj e qesh jeta e dynjas
sesht kollaj tmiren me pas
sesht kollaj tmiren me pas


Ky tekst u dërgua nga Egzon
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018