A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Faji Jetim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


Pa dashni nuk jetohet
me dashni zemra lendohet
o me fjal t'mira
ja nis çdo fillim
ma von na ze sherri
faji esht jetim
ma mir me dashni
me jetu n'dynja
kush nuk e fal zemren
mbetet fukara.

Pa dashni nuk jetohet
me dashni zemra lendohet
o zor me dashni
o keq pa dashni
ma mir me pas gajle
se me mbet n'vetmi
ohh ma mir zemra
dhimbje me nij
se sa me shku jeta
ah pa dashni.

o zor me dashni
o keq pa dashni
ma mir me pas gajle
se me mbet n'vetmi
ohh ma mir zemra
dhimbje me nij
se sa me shku jeta
ah pa dashni.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018