A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Dashurova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  57

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


Dashurova por gabova
dashnin nuk e rujta e lendova
u largova u pendova
pa ty zemren time e mashtrova..

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..

U mundova mos me zgjat
po loti m'tradhtoj nga syri u nda
mas shum kohe kur t'kam pa
thash se pika n'zemer don me m'ra..

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..

Muzika....

Ref:2
Don s'don kshtu esht jeta
bjen n'dashni o zemer e shkreta
kush em zemer nji her don
kurr dashnin nuk e harron..


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018