A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Moj Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Ju"

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


N ' rini zemra dashuron
e n ' pleqani dashnin kujton
koha shkon e s'kthehet kurr
plaku thot: Ahh dikur..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...

S'ke qka bans'ke si me ik
se dashnia t'mbetet pik
bash kur s'don hiq me kujtu
aty mendja ka me t'shku..

Ref:2
Moj dashni moj dashni
vrave pleq e vrave t'ri
s'ke lan zemer n'ket dynja
pa e ba nji her me qa...


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018