A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Lamtumire 2011


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


Lamtumir oj jeta jeme
ku po e len ti zemren teme
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.

Lamtummir o shpirti jem
zemren tonde ku po e len
dit e nat nuk jemi nda
a mendon qa je tuj m'ba
a mendon nji her per mu
ku po m'len ku je tuj shku.

Lamtumir zemer po t'them
edhe pse shpirti po m'dhem
dit e nat nuk jemi nda
ku po m'len qa je tuj ba
ku po i len ti kta dy sy
qe po qajn veç per ty.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018