A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jam Ne Hall


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


Nje dashni m'ka vra n'ket jet
nuk po muj ilaq me i gjet
po as kujt nuk muj t'ja them
per të zemrea sa po m'dhem..

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht..

Nji gabim m'ka kushtu
ne ket jet mos me u gzu
e kam lan pa deshir
si kam than as LAMTUMIR..

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht..

Muzika...

Ref:2x
Jam ne hall-jam ne hall
shum e du e s'muj me marr
s'mund t'ja vej unazen n'gisht
dashurova gabimisht.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018