A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Gojet E Liga


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2011

2011-07-20T17:20:38

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


O qka u bo moj zemer
qe rahat su bone
leri-leri fjelt e botes
pyte zemren tone
flasin njerzit flasin
e dojn me na nda
se kerkush moj zemer
mir s'don me na pa

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..
pyte-pyte zemren time
ta thot te verteten
leri-leri fjalt e tjerve
un ta kam fal jeten..

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu

Muzika...

Ref:2x
Gojve t'liga ju raft pika
ah ju raft pika
zoti m'vraft n'paqa mendu
zemren tonde me lendu.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018