A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Fund Fund


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lamtumirë"


Qka po don ma shum nga un
kur ti vet i ke dhan fund
ne momentin ma te mir
ti m'ke than LAMTUMIR..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Pse po vjen ma shum me m'vra
kur jem bashk e don me u nda
pse po flet me m'ba me vujt
me m'pas dasht m'kishe rujt..

Lutju ZOTIT sa t'jesh gjall
ket gabim ty me ta fal.. (2x)

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr ma bashk..

Ref:2x
Fund-fund ka marr fund
mos kerko asgje nga un
fundit vet ti e ke dasht
un e ti kurr me bashk.


Ky tekst u dërgua nga Lina Kumanova
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018