A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Dasma Jone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:39:27

Këngë e albumit:

"O Marak"


Dasem t'madhe po bojma na
mashalla o mashalla
kno moj zemer sa tjesh gjall
se kjo nat ma ska me ardh
krejt po knojn e po vallzojn
dy zemra po i urojn

Luhet vallja me sevda
mashalla o mashalla
bukur konga po kendohet
qifti ri po bashkohet
krejt po knojn e po vallzojn
dy zemra po i urojn

Luhet vallja me sevda
mashalla o mashalla
bukur konga po kendohet
qifti ri po bashkohet
krejt po knojn e po vallzojn
dy zemra po i urojn


Ky tekst u dërgua nga  albertjack
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018