A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Ka Diçka Ne Syt E Tu

Meda - Ka Diçka Ne Syt E Tu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  70

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:30:43

Këngë e albumit:

"Hitet Me Te Mira"

Këngë e albumit:

"O Marak"


Ka diqka ne sy te tu
Qe per vete po me ban mu
Ka diqka ne shpirtin tend
Un pa ty rahat nuk jam

Vendi vend pa ty sme nxen
Ti je fati i shpirtit tem
Kur spo vjen zemra po me dhem
Kur po vjen pa mend pome len (2X).

Ka diqka zemra e din
Qe larg teje nuk po rrin
Ka diqka ne shpirtin tend
Qe spo me rrihet me kekron

Vendi vend pa ty spo me nxen
Ti je fati i shpirtit tem
Kur spo vjen zemra po me dhem
Kur po vjen pa mend po me len (2X).


Ky tekst u dërgua nga Adelina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018