A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - O Marak


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:30:15

Këngë e albumit:

"Per Ju"

Këngë e albumit:

"Hitet Me Te Mira"

Këngë e albumit:

"O Marak"


U Mashtrova e i fola
nuk e di n'takim qysh dola
veq 1 her me ta kam nej
kurr skam pi kafe ma t'shtrejt

Ref:
o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba

T'miren shpirti e lakmon
zemra nuses zemra don
i harrova per ta krejt
nuk po muj pa ta me nejt

Ref:

o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba

T'miren shpirti e lakmon
zemra nuses zemra don
i harrova per ta krejt
nuk po muj pa ta me nejt

Ref:

o marak spo muj pa e pa
ma don shpirti e skam qka me ba


Ky tekst u dërgua nga  albertjack
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018