A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Aman Of Aman


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:30:15

Këngë e albumit:

"Ku Ma Ke"

Këngë e albumit:

"O Marak"


Mos luj mos luj ti me mu
Ndaq me qen e lumtur
Se hiq pa ja nis
Lojen e ke t´humbur

Of amaaaaaaaan
Of aman aman aman
Ti ke hy ne loj te ran
E ksaj loje dashni i thojn
Hyn per pak e mos del shum

Ki kujdes me mua
Nuk osht loje thjesht
Nese ske qa thua
Ma mir te bjenme hesht

Of amaaaaaaaaaan
Of aman aman aman
Ti ke hy ne loj te ran
E ksaj loje dashni i thojn
Hyn per pak e mos del shum


Ky tekst u dërgua nga Adelina   Deqanasja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018